Odebírejte naše novinky a získejte slevu 100 Kč při prvním nákupu nad 1000 Kč!

Velkoobchod

logo-bez

 

Společnost Doplň Vitamín s.r.o. je přímým výrobcem značky Golden Nature.

 

Golden Nature je řada prvotřídních doplňků stravy založena začátkem roku 2018. Veškeré naše produkty jsou vyráběny v České republice za přísných podmínek a v certifikovaných prostorech splňující nejvyšší kritéria pro bezpečnost a finální kvalitu našich produktů. (Certifikace ISO 22000:2018 a HACCP).

 

Pokud je to možné, snažíme se u všech produktů mít přírodní, smysluplné a efektivní složení s vysokým obsahem aktivních látek bez zbytečných pojiv, plniv, barviv a jiných pomocných látek. Většina našich produktů obsahuje rostlinné kapsle z hypromelozy (HPMC), které jsou vhodné i pro vegany. K výrobě se snažíme maximálně využívat standardizované extrakty s deklarovaným podílem aktivních látek, tak aby byl finální produkt opravdu funkční. V naší řadě naleznete produkty s patentovanou formou složení Lalmin® či LactoSpore®.

 

Osobně nemáme rádi označení nejkvalitnější, nejlepší, nejúčinnější, nejlevnější atp. Naším hlavním cílem je kvalita, nikoliv kvantita a spokojený zákazník, který ocení naše přírodní a smysluplné doplňky stravy. To vše se snažíme nabízet za rozumnou a dostupnou cenu v doplňkách stravy Golden Nature.

 

Výhody spolupráce:

Kvalitní a pestrý sortiment

Patentované složení

Rychlé doručování prostřednictvím DPD

Skladová dostupnost

Odborné poradenství

Marketingová podpora

 

velky-banner-GN

Zpět do obchodu