Odebírejte naše novinky a získejte slevu 100 Kč při prvním nákupu nad 1000 Kč!

Registrace a Bonusový program

Proč se registrovat na eshopu GoldenNature.cz???

Jako výrobci doplňků stravy řady GoldenNature jsme pro Vás připravili speciální nabídky, akce a slevy, které čekají na všechny registrované zákazníky. Co tedy jako registrovaný zákazník a člen Golden Clubu získáte??

 

sleva 100kc doplnvitamin

 

  • 100 Kč slevu na první objednávku

Stačí odebírat naše novinky a my Vám na oplátku dáme slevu 100 Kč na první nákup. No není to fajn??

Jak to funguje??

Do níže uvedeného pole stačí zadat emailovou adresu a kliknout na "Přihlásit" to je vše.

sleva_1 

 

Po zadání emailové adresy Vám dorazí email se slevovým kuponem. Kupon následně stačí vložit v nákupním košíku do pole "Vložte slevový kupon" a sleva bude automaticky přičtena. Sleva 100 Kč platí na první objednávku, která musí být v minimální hodnotě 1000 Kč. 


  • Sleva 5%

Jako registrovaný zákazník dostane od nás další slevu 5% na kompletní sortiment. POZOR sleva platí i na zvýhodněné akční balení 2+1 a to se vyplatí!!! Po registraci a přihlášení do svého účtu bude automaticky propsaná sleva u všech produktů. Produkt, který standardně stojí 100 Kč bude po přihlášení za cenu 95 Kč. Registraci provedete vyplněním níže uvedeného formuláře jako typ zákazníka vyberete Golden Nature Club. 

Formulář pro registraci naleznete také kliknutím na tlačítko přihlášení (v pravém horním rohu) → nová registrace → opět vyplnění formuláře.

 

  • Přehled o objednávkách

Jako registrovaný zákazník máte přehled o všech svých objednávkách, slevách a výhodách. Veškeré informace naleznete ve svém účtu.

 

  • Novinky ze světa zdraví a pravidelné akce

Jako registrovaný zákazník od nás obdržíte 2x do měsíce zajímavosti o bylinkách, informace o novinkách a příjemné akce. Pokud nabídky nebudete chtít dostávat, stačí se jednoduše odhlásit z odběru newsletteru.

 

Zpět do obchodu